بیوگرافی هنرمندان

بیوگرافی هنرمندان عرب

مینی بیوگرافی سیرین عبدالنور


Cyrine Abdelnour

سیرین عبدالنور در 21 فبریه سال 1977 در شهر بیروت ، کشور لبنان متولد شد.
او ابتدا یک مدل بود و در مسابقات مختلفی که برای انتخاب ملکه زیبائی در لبنان و کشورهای عربی برگزار میشد مقام میاورد. او در مدرسه saint coeur به تحصیل پرداخت و طراحی را آموخت.


طبق معمول این کمپانی روتانا هست که همیشه زیبا رویان رو کشف میکنه و اونها رو تبدیل به خواننده میکنه. این زیبا روی لبنانی موفق شد اولین آلبومش رو در سال 2004 به باز عرضه کند که نام این آلبوم "لیله من اللیالی" میباشد. این ورود او به عرصه پر رقیب موسیقی عربی بود. در زمانی که خواننده های جوان و با استعداد دیگری مثل نانسی، الیسا، میریام و حتی هیفا وهبی به روی کار آمده بودند ، سیرین هم ظهور کرد. چهره زیبا و دست نخورده او همه را مجذوب خود کرد.
سیرین دومین آلبوم خود رو نیز با شرکت روتانا در سال 2006 بنام "علیک عیونی" به باز عرضه داشت. اینبار او دیگه خیلی معروف شده بود. چون آهنگهای این آلبوم یکی از یکی زیباتر بود و سبک خاصی از موسیقی عربی رو هم داشت ارائه میکرد.

 
زمانی که کلیپ آهنگ زیبای لو بص فی عینی از شبکه روتانا پخش شد، همه نگاهها متوجه او شد. خیلیها این آهنگ رو یکی از بهترین آهنگهای اون سال میداند و کلیپ این موزیک هم اینقدر زیبا بود که هنوزم هر کی اون میبینه مجذوبش میشه.
سیرین در سال 2007 ازدواج میکنه و یک مراسم باشکوه عروسی هم میگیره که اغلب خواننده ها هم در اون حضور داشتند.


سیرین در جشنواره های مختلفی هم مانند جشنواره ال جی و برنامه های مختلف شبکه روتانا شرکت کرده است. آخرین کار او ، کلیپ زیبای علیک عیونی میباشد که از شبکه روتانا پخش میشود.
وب سایت رسمی سیرین عبدالنور :
www.cyrineabdelnour.net+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم خرداد ۱۳۸۷ساعت 3:34  توسط رامین  |